BURSA MEZARTAŞI
Fİrma Profİlİ

Bursa Mezartaşı ilk olarak 2004 yılından günümüze Bursa Hamitler Mezarlığı Yolu üzerindeki imalathanemizde faaliyete geçmis ve bursamezartasi.com sitesi ile 2010 yılında hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir.

Başlıca mermer ve granit uygulamalarıyla üretim yapan firmamızda taşlarınız; mutfak, banyo, inşaat uygulamaları, mezar yapımı, merdiven, yer döşemesi, duvar kaplama, bordür, çeşme, barbekü, sütun uygulamalarıyla siyah, gri, sarı, kahverengi, sarı ala, pembe (gül kurusu) renklerde olup dekorasyon ve restorasyon işlerinde istenilen doku, ebat ve biçimde kaliteli bir işçilikle istekleriniz doğrultusunda şekillendirilmektedir.

Firmamız geçmişten günümüze, taşın üstüne kurulu kültürün mirasını, yarınlara taşımaktayız. Başlıca uzmanlık alanımız olan MEZAR YAPIMI hizmetlerinin yanında mermer, granir ve technistone türlerindeki taşları tarihi ve modern çizgilerle buluşturup, ürüne dönüştürmekteyiz.

Taşyapı Mermer&Granit olarak dış cepheden iç mekana, şömineden çeşmeye büyük bir ürün yelpazesiyle yapı ve inşaat sektörüne katkı sağladık. Yaşantınızın doğal ve özel mekanlarını renklendirip, yeni formlarla taşın gücünü, estetikle buluşturduk.

Hayatta iken üzerlerine titrediğimiz yakınlarımıza vefamızı göstermek için mezarlarına da en iyi şekilde bakmanın hepimizin görevi olduğunu düşünüyoruz. Blok Granit Mezar, Blok Mermer Mezar, Aile Kabiri ve tüm Mezar&Kabir modellerimiz için aramanız yada bursamezartasi.com adresinden modellerimiz hakkında detaylı bilgi edinip bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bursa Mezartaşı